AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w https://amafilmacademy.pl/ szkoła filmowa Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy chcą poznać tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.