W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.